• Študent Košického samosprávneho kraja 2023

• Pri príležitosti Dňa študentstva si dnes prevzala ocenenie "Študent Košického samosprávneho kraja 2023" Timea Laura Kováčová z II.F  za vynikajúce úspechy v regionálnych, celoslovenských a medzinárodných predmetových olympiádach a iných talentových súťažiach.

Ocenenie a ďakovný list jej bol slávnostne odovzdaný vo Východoslovenskom múzeu v Košiciach predsedom Košického samosprávneho kraja.

Laure srdečne blahoželáme a želáme ďalšie úspechy.

Foto: Lívia Kanócz, IV.F

• Oznam: školské kolo Olympiády v anglickom jazyku!

• Riaditeľka Súkromnej školy umeleckého priemyslu filmovej na Petzvalovej 2 v Košiciach vyhlasuje školské kolo Olympiády v anglickom jazyku (OAJ), konkrétne:

• písomné kolo 21.11.2023 (utorok) v triede II.F. na prvých dvoch vyučovacích hodinách,
            • ústne kolo 23.11.2023 (štvrtok) v triede I.F. na prvých dvoch vyučovacích hodinách.

Školskú komisiu tvoria učitelia anglického jazyka. Do okresného kola postúpia víťazi z každej kategórie.

Súťažiacim držíme palce!

PhDr. Jarmila Uhríková

Bližšie informácie poskytnú učitelia anglického jazyka.

• 1. miesto: Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu a mestu

• Dnes si naši žiaci na čele s Laurou Timeou Kováčovou prevzali cenu za prvé miesto v súťaži videospotov s názvom Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu a mestu 2023. Cenu, ktorou bola outdoorová kamera GoPro HERO8 odovzdal pán Peter Malec z Odboru informovanosti a publicity Úradu vlády SR.

Cieľom súťaže bolo podporiť tvorivosť a originalitu mladých ľudí, vytvoriť pre nich možnosť na prezentáciu svojich schopností, talentu, ale aj mesta či regiónu, z ktorého pochádzajú, kde bývajú alebo študujú.

Foto: Karolína Kollárová

• Zriaďovateľ školy: Filmová škola s.r.o., v zastúpení konateľmi: PhDr. Jarmila Uhríková a Mgr. Valter Uhrík (manažér pre audiovizuálnu tvorbu +421 905 902 826; wuhrik@gmail.com) Riaditeľka školy (poverená): Ing. Lívia Hirjaková (+421 907 575 980; hirjakova@gmail.com) Zástupkyňa riaditeľky: Sekretariát: Ing. Emília Romanová (+421 55 685 77 48)