Úspechy a ocenenia

    • Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Celoštátne kolo

        • Dávid Šipoš

        • 1. miesto - autori do 16 rokov farebná fotografia
        • AMFO 2019 · Celoštátne kolo · 2019/2020
    • 2017/2018

    • Regionálne kolo

        • Samuel Cipka

        • 1. miesto v kategórii I. – autori do 16 rokov , ČB a farebná fotografia
        • AMFO 2018 - 46 . ročník celoštátnej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografickej tvorby · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Aľona Antonenko

        • 2. miesto v kategórii I. – autori do 16 rokov , ČB a farebná fotografia
        • AMFO 2018 - 46 . ročník celoštátnej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografickej tvorby · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Karolína Hlaďová

        • 3. miesto v kategórii I. – autori do 21 rokov , farebná fotografia
        • AMFO 2018 - 46 . ročník celoštátnej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografickej tvorby · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Karina Kaľatová

        • 2. miesto v kategórii MULTIMEDIÁLNE PREZENTÁCIE
        • AMFO 2018 - 46 . ročník celoštátnej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografickej tvorby · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Šimon Šebo

        • TOP film - hraný film "Lovec"
        • REC -PLAY 2018 prehliadka videotvorby mladých · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Tomáš Bucher

        • TOP film - animovaný film "Rybár"
        • REC -PLAY 2018 prehliadka videotvorby mladých · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Šimon Šebo

        • postup na krajskú súťaž - dokument "Rapotanky"
        • REC -PLAY 2018 prehliadka videotvorby mladých · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Šimon Šebo

        • TOP film - hraný film "Lovec"
        • REC-PLAY 2018 – prehliadka videotvorby mladých · Regionálne kolo · 2017/2018
        • REC -PLAY 2018 je regionálnou postupovou prehliadkou amatérskej filmovej tvorby, ktorá vyhľadáva talentovaných tvorcov, rozvíja ich kreativitu a zároveň dáva možnosť prezentácie a konfrontácie všetkým záujemcom, ktorí tvoria v tejto oblasti záujmovo-umeleckej činnosti.
        • Tomáš Bucher

        • TOP film - animovaný film "Rybár"
        • REC-PLAY 2018 – prehliadka videotvorby mladých · Regionálne kolo · 2017/2018
        • REC -PLAY 2018 je regionálnou postupovou prehliadkou amatérskej filmovej tvorby, ktorá vyhľadáva talentovaných tvorcov, rozvíja ich kreativitu a zároveň dáva možnosť prezentácie a konfrontácie všetkým záujemcom, ktorí tvoria v tejto oblasti záujmovo-umeleckej činnosti.
        • Šimon Šebo

        • postup na krajskú súťaž - dokument "Rapotanky"
        • REC-PLAY 2018 – prehliadka videotvorby mladých · Regionálne kolo · 2017/2018
        • REC -PLAY 2018 je regionálnou postupovou prehliadkou amatérskej filmovej tvorby, ktorá vyhľadáva talentovaných tvorcov, rozvíja ich kreativitu a zároveň dáva možnosť prezentácie a konfrontácie všetkým záujemcom, ktorí tvoria v tejto oblasti záujmovo-umeleckej činnosti.
    • Medzinárodné kolo

        • Karina Kaľatová

        • 1. miesto v kategórii „Ľudia a kultúra“ do 20 rokov
        • 7. ročník Poľsko-slovenskej fotografickej súťaže „Moje Nízke Beskydy” · Medzinárodné kolo · 2017/2018
        • Odovzdanie cien 7. ročníka Poľsko-slovenskej fotografickej súťaže „Moje Nízke Beskydy a Vernisáž sa koná dňa 5.12.2017 (utorok) o 11.00 hod.
          Výstava otvorená: 5.12.2017 - 10.1.2018 v Poľsko-slovenskom dome Dušana Jurkoviča v Gorliciach, Rynek 1.
        • Karina Kaľatová

        • 1. miesto v kategórii „Ľudia a kultúra“ do 20 rokov
        • 7. ročníkuPoľsko-slovenskej fotografickej súťaže „Moje Nízke Beskydy” · Medzinárodné kolo · 2017/2018
    • Krajské kolo

        • Zdenka Bodnárová

        • 2. miesto
        • 41. ročník súťaže v umeleckom prednese poézie HOROVOV ZEMPLÍN 2017 · Krajské kolo · 2017/2018
        • Zorana Vesna Gemzová

        • čestné uznanie poroty
        • 41. ročník súťaže v umeleckom prednese poézie HOROVOV ZEMPLÍN 2017 · Krajské kolo · 2017/2018
      • Kontakty

        • Súkromná škola umeleckého priemyslu filmová, Petzvalova 2, Košice
        • info@filmovaskola.sk
        • Riaditeľka školy: PhDr. Jarmila Uhríková (+421 905 819 348, jarmila.uhrikova@gmail.com) Zástupkyňa riaditeľky: Ing. Lívia Hirjaková (+421 907 575 980, hirjakova@gmail.com) Zástupca pre umeleckú prax: Mgr. Valter Uhrík (+421 905 902 826; wuhrik@gmail.com) Sekretariát: Ing. Emília Romanová (+421 55 685 77 48), info@filmovaskola.sk Zborovňa - učitelia (+421 918 729 262)
        • Petzvalova 2, 040 11 Košice - Západ
        • 35558555
        • 2021875229
        • www.filmovaskola.sk www.filmovaskola.edupage.org
        • SK47 0200 0000 0018 2824 6953
      • Prihlásenie