• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2020/2021

    • Celoštátne kolo

        • Samuel Ščerbák

        • víťaz v kategórii Animovaný film 15-19 SOŠ
        • Súťaž v audiovizuálnej a multimediálnej tvorbe Zlatá klapka 2021 · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Webgalavečer Zlatá klapka 2021
        • Lívia Kanócz

        • v kategórii Cena diváka - Krátky hraný film 15-19 SOŠ
        • Súťaž v audiovizuálnej a multimediálnej tvorbe Zlatá klapka 2021 · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Webgalavečer Zlatá klapka 2021
        • Dávid Csúr

        • Nominácia v kategórii Kamera 15-19 SOŠ
        • Súťaž v audiovizuálnej a multimediálnej tvorbe Zlatá klapka 2021 · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Webgalavečer Zlatá klapka 2021
        • Šimon Mináč

        • II. kategória
        • "100 rokov divadla očami detí" · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Sarah Hreščáková

        • II. kategória
        • "100 rokov divadla očami detí" · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Roman Severín Kováč

        • II. kategória
        • "100 rokov divadla očami detí" · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Zora Demková

        • 1. miesto (plagát)
        • CINEAMA 2020 · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Dávid Šipoš

        • I. miesto v kategórii - autori do 21 rokov farebná fotografia
        • 48. roč. celoštátna postupová súťaž amatérskej fotografickej tvorby AMFO 2020 · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Radovan Vaľuš

        • III. miesto autori do 21 rokov čiernobiela fotografia
        • 48. roč. celoštátna postupová súťaž amatérskej fotografickej tvorby AMFO 2020 · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Diana Baňačkai

        • Čestné uznanie autori do 16 rokov farebná fotografia
        • 48. roč. celoštátna postupová súťaž amatérskej fotografickej tvorby AMFO 2020 · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Nikola Macejová

        • 1. miesto v próze
        • 2. ročník literárnej súťaže Rozlet 2020 · Celoštátne kolo · 2020/2021
    • 2019/2020

        • Dávid Šipoš

        • 1. miesto - autori do 16 rokov farebná fotografia
        • AMFO 2019 · Celoštátne kolo · 2019/2020
    • 2017/2018

    • Regionálne kolo

        • Samuel Cipka

        • 1. miesto v kategórii I. – autori do 16 rokov , ČB a farebná fotografia
        • AMFO 2018 - 46 . ročník celoštátnej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografickej tvorby · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Aľona Antonenko

        • 2. miesto v kategórii I. – autori do 16 rokov , ČB a farebná fotografia
        • AMFO 2018 - 46 . ročník celoštátnej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografickej tvorby · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Karolína Hlaďová

        • 3. miesto v kategórii I. – autori do 21 rokov , farebná fotografia
        • AMFO 2018 - 46 . ročník celoštátnej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografickej tvorby · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Karina Kaľatová

        • 2. miesto v kategórii MULTIMEDIÁLNE PREZENTÁCIE
        • AMFO 2018 - 46 . ročník celoštátnej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografickej tvorby · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Šimon Šebo

        • TOP film - hraný film "Lovec"
        • REC -PLAY 2018 prehliadka videotvorby mladých · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Tomáš Bucher

        • TOP film - animovaný film "Rybár"
        • REC -PLAY 2018 prehliadka videotvorby mladých · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Šimon Šebo

        • postup na krajskú súťaž - dokument "Rapotanky"
        • REC -PLAY 2018 prehliadka videotvorby mladých · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Šimon Šebo

        • TOP film - hraný film "Lovec"
        • REC-PLAY 2018 – prehliadka videotvorby mladých · Regionálne kolo · 2017/2018
        • REC -PLAY 2018 je regionálnou postupovou prehliadkou amatérskej filmovej tvorby, ktorá vyhľadáva talentovaných tvorcov, rozvíja ich kreativitu a zároveň dáva možnosť prezentácie a konfrontácie všetkým záujemcom, ktorí tvoria v tejto oblasti záujmovo-umeleckej činnosti.
    • Kontakty

      • Súkromná škola umeleckého priemyslu filmová, Petzvalova 2, Košice
      • info@filmovaskola.sk
      • Riaditeľka školy: PhDr. Jarmila Uhríková (+421 905 819 348, jarmila.uhrikova@gmail.com) Zástupkyňa riaditeľky: Ing. Lívia Hirjaková (+421 907 575 980, hirjakova@gmail.com) Zástupca pre umeleckú prax: Mgr. Valter Uhrík (+421 905 902 826; wuhrik@gmail.com) Sekretariát: Ing. Emília Romanová (+421 55 685 77 48), info@filmovaskola.sk Zborovňa - učitelia (+421 918 729 262)
      • Petzvalova 2, 040 11 Košice - Západ
      • 35558555
      • 2021875229
      • www.filmovaskola.sk www.filmovaskola.edupage.org
      • SK47 0200 0000 0018 2824 6953
    • Prihlásenie